21 Eylül 2013

TTNET Kampanyalı Hatta Borç Çıkarıp İcraya Vermişler!

2 yıl önce denemesi bedava interneti deneyip, süresi dolmadan geri verdim. 2 yıl sonra telefonuma iptal olan 7010197***0 hesap nolu TTNET aboneliğinizin 77. 88 TL borcu bulunmaktadır. 27. 09. 2013e kadar ödeme yapmamanız durumunda hukuki işlem başlatılacaktır diye mesaj gönderdiler.

Denemesi bedava olan internete fatura çıkartan bir şirketten bahsediyorum ve bir de bunun için hukuksal işlem başlatılacakmış. Bir çok kez gittim dilekçe yazdım, hem itiraz hem de internetin iptali için , hiç bir şekilde dikkate alınmadığını görüyorum. Asıl ben haklarında yasal işlem başlatacağım, sürekli rahatsızlık verdikleri için. TTNET kullanmayacağım kimseye de önermeyeceğim ki herkez her şeyin farkında.

Mert 84 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön