09 Nisan 2013

Ttnet Kampanyadan Yararlanamadım!

TTnet'in taahhütsüz müşterisiyiz ve TTnet 2 ay ücretsiz 10 ay indirim kampanyasına geçiş yapmak istemekteyiz. Kampanyanın şartlarında 'Kampanyadan bireysel/kurumsal yeni ve taahhütsüz mevcut müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir. ' cümlesi yer almasına rağmen TTnet müşteri hizmetleri bu kampanyaya geçiş talebimizi yerine getirmemektedir.

Bir müşteri hizmetleri görevlisi bir ay sonra bizi bu kampanya için tekrar arayın gibi komik bir cevap verirken, diğer bir görevli 3 gün içerisinde isteğimizin yerine getireleceği ve kablosuz modem ile ilgili bir mesaj alacağımızı söylemiştir. Ancak 6 gün geçmesine rağmen hiç bir mesaj almadık ve hala kampanyadan yararlanamadık!

Banu 82 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön