08 Temmuz 2014

TTNET Kampanyadan Faydalandırmadı.

TTNET'in tam zamanında internet kampanyasından faydalanmak için online başvuruda bulundum. İlk 1 ay bedava internet olmasına karşın sabah arandığımda görevli bana başka bir firmadan internet kullandığımı ve geçiş yapmam için benim çağrı merkezini şahsen aramam gerektiğini belirtti.

Çağrı merkezini aradığımda gayet güzel bir şekilde birkaç dakika içinde işlemlerimi halledip diğer firmadan TTNET'e geçebileceğimi söyledi, fakat 1 ay bedava internet kampanyasından ben aradığım için yararlanamayacağımı ifade etti. Yani özetle onlar beni arayınca geçiş işlemimi yapmıyor, ben onları arayınca kampanyadan faydalandırmayıp fazla ücret alıyor. Böyle kampanyayı herkes yapar. Düpedüz kandırmaca.

Önder 104 Okunma

Cevaplar

 • Önder15 Temmuz 2014

  Bilgilendirme yapılmışmış!!! Özetle söyledikleri şu "kampanyaları biz değil dışsatım firmaları(o da ne demekse artık) düzenliyor!!" Kendi sitelerinde yayınladıkları kampanya için biz birşey yapamayıza getiriyorlar. Aman ne ala cevap ne mükemmel çözüm. Yıllar önce TTNET'ten ayrılarak D-Smart'a geçtiğim için şimdi bir kez daha memnun oldum. Unutmuşum bu adamların 3 kuruşa kapattıkları tekel gibi firmayı hala devlet dairesi gibi yönettiklerini. 5 Lira fazla veririm insan gibi hizmet alırım, verilen sözler tutuluyor hiç değilse sonuna kadar...

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Temmuz 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Önder14 Temmuz 2014

  Ne kontrolmüş bitmedi gitti! Şimdi şu standart mesajı yazınca şikayet cevaplanmışmı oldu!

 • Türk Telekom Temsilcisi08 Temmuz 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön