TTNET Kampanyadan Faydalanamıyorum!

Yilmaz Y. |

Yaklaşık 1 hafta önce 0212 908 0375 no.lu numaradan TTNET müşteri hizmetleri denip telefonla aranıp TTNET'te kampanya olduğu söylendi sınırsız internet Tivibu spor ve sinema paketi aylık 9 tleye 100 dakika her yöne konuşma dakika aşması halinde dakikası 10 kuruştan konusu bileceğiniz bir kanpanyadan bahsettiler fakat abone olduktan sonra böyle bi kampanya olmadığını söylediler B. hanım diye bi bayan beni ön gün boyunca hemen hemen her gün arayıp bu kampanyadan bahsetti ve geçmemi söyledi telefonumda ses kaydı mevcuttur bu kampanyadan faydalanmak istiyorum aksi takdirde TTNET'ten ayrılmak istiyorum gereğinin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Kampanyadan Faydalanamama Kampanya Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ağustos
  14:08

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Yilmaz Y.
  29 Ağustos
  12:31

  aradılar ama kesinlikle çözüm bulmadilar

 • 29 Ağustos
  10:10

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.