11 Şubat 2014

TTNET Kampanyada Mağduriyet Yaşattı

Hat sahibi TTNET tarafından aranmış kendisine kullanmakta olduğu diğer firma aboneliğinden çıkıp TTNET tarafından sunulan 24 ay taahhütlü 8gb internet ve ev telf faturası dahil 35 tl kampanya teklifi sunulmuş olup, kabul etmesi dahilinde ev telefonu ve internetinde hiçbir kesinti olmadan TTNET'e geçiş yapılacağı verilmiştir.

Bu bilgiler dahilinde teklif kabul edilmiştir. Ancak ev telefonu iptal edilmiş, internet kesilmiştir. Sayın yetkili sizlere soruyorum. 70 yaşındaki bir insanı arayıp hem tarafınızdan bir kampanya teklifi yapılıyor hemde tarafınızdan bu mağduriyet neden yaşatılıyor?

Gerekli dinlemelerin yapılarak acilen bu mağduriyetin giderilmesini ve eski telefon numaramızı kullanmak istiyoruz.

Hakan 104 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Hakan 13 Şubat 2014

  kendi çabamızla ev telefonumuzu açtırdık ve bugün sabah yine bir ttnet başvuru şubesine giderek 24 ay taahhütlü 6gb internet 24 tl başvurusu yaptık sözleşme imzaladık işlem tamamlandı 48 saat içinde internetimizin açılacağı söylendi ve evimize döndük.Ancak malesef ttnet şubesinden arandık ve başvurumuzun iptal edildiği sebebininde 3 ay içinde ev telefonumuzun ve internetimizin iptal edilmiş olduğu söylendi.ve 3 ay beklememiz gerekiyormuş.kendi bilgim dışında hiçbir onay olmadan sadece ttnet kampanya teklifini kabul ettiğim için ev telefonum ve internetim iptal ediliyor.ttnet tarafından söylenen işlemleri tekrar tekrar yapmamıza rağmen (telefon açılması -internet başvurusu)sonuçta elde var sıfır koskaca bir mağduriyet.internet hizmeti alamıyorum 3 ay beklemem gerekiyor.

 • Hakan 12 Şubat 2014

  Hiçbir empati yada alternatif üretemeyen bir müşteri temsilcisi tarafından saat 12:00 itibari ile arandım.ve bana zaten bildiğim ev telefonumun iptal edildiği için internet hizmeti alamadığım ve tekrar başvuru yapılmazsa hizmette alamıycağım aktarıldı.mağduriyet ttinet tarafından yaşatılmış olmasına rağmen telekom şube ve merkezlerine kaçgündür koşturarak telefonumu açtırmama rağmen sistemlerinde halen telefonum iptal ve internet hizmetimde iptal edilmiş gözükmekte.sorunun takibi yada çözümü yönünde hiçbir işlem ttnet tarafından yapılmamakta

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön