07 Mayıs 2013

Ttnet Kampanya-Yanlış Bilgilendirme!

Yüksek fiyat nedeni ile internetimi iptal ettirdim. Sonra müşteri hizmetleri yetkilisi beni arayıp iptal etmemem karşılığında herşey dahil sınırsız yalın internet e 49 TL ye 1 yıl taahütle devam edebileceğimi söyledi ben de düşüneceğimi ilettim ve beni günlük tarifeye geçirdi istediğim zaman tekrar 49 tarifeye geçebileceğimi söyledi.

Bende daha sonra arayıp bu 49 tl lik tarifeye geçmek istediğimi söylediğimde onun anlık teklif olduğunu ve iptal edildiğini söylediler. Bende tepki olarak hattımı tekrar dilekçe vererek iptal ettirdim. Mağduriyetimin giderilmesini ve ilk fiyattan tekrar internetimin bağlanmasını rica ediyorum. Aksi takdirde tüketici mahkemesine başvurup hakkımı arayacağım.

Serkan 33 Okunma

Cevaplar

  • Serkan 28 Temmuz 2013

    uygun çözüm üretilmedi

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön