TTNET Kampanya Yanıltması!

Niyazi D. |

11.2014 tarihinde kendi kafasına göre kampanyaya dahil edip daha sonrada ücretlendirip benden her ay belirli bir ücret para kesmektedir. Daha sonra benim telefonla onayım olduğumu söylüyorlar ama kanıtını bana gösterin (telefon konuşmasını) dediğim zamanda işin içinden çıkılamaz yani vatandaş uğraşsın, parasını geri alamasın diye ellerinden ne geliyorsa yapıyorlar (savcılık kararıyla veriliyormuş). Bu şekilde yapacağınıza hizmet verin hizmet. 8 ile 16 GB arası hizmet için benden 50 TL para alıyorlar ama 5 senedir altyapı yetersizliğinden 2 ile 3 GB internet hızına zor ulaşıyorum. İnternet kopmasından bahsedecek olursak ise pamuk ipliğine bağlı.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mart
  09:47

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 09 Mart
  16:31

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.