TTNET Kampanya ve Hizmet Eksikliği.

Numan B. |

TTNET'ten tarafıma mesaj geldi araç sigortasını sigorta yerinde yapan TTNET müşterilerine 25 TL yakıt hediye diye bende yaptırdım ve 25 TL hediye yakıt kartı geldi. 1 aydır istasyon istasyon gezdiriyorlar hiçkimse kabul etmiyor bunların verdiği kartı nasıl bir anlaşmadır. Türk Telekom gibi bir firma buna nasıl alet olur takip etmez söyledikleri istasyona gidiyoruz geçersiz diyorlar zaten 100 lira yaktım 25 TL yakıt için. Kandırmayın kınıyorum firmayı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kampanya Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Temmuz
  12:26

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Numan B.
  24 Temmuz
  10:56

  Türk Telekom arıyor ve diyorki sigortayerim müşteri hizmetlerini arayın bizle ilgili değil:) komedi bir firma hem bana kampanya mesajı atan kendileri hem de kampanya yürürmeyince sorumlu biz değiliz alakamız yok yazıklar olsun size be

 • Numan B.
  24 Temmuz
  09:21

  3 gün oldu ne arayan var ne soran ne de ilgilenen Türk Telekom'un pekte umurumda müşteri memnuniyeti tek olunca böyle gubuz olunuyor

 • 23 Temmuz
  15:59

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.