29 Kasım 2013

TTNET Kampanya ve Fatura!

Taahhütsüz limitsiz internet kullanıyordum, aylık ödemelerim 63 TL' idi. 31 Ekimde iptal talebinde bulunduk ve internetimiz kesildi. Hemen akşamında TTNET müşteri hizmetlerini arayarak güzel bir kampanya sunulursa vazgeçebileceğimizi belirttik.

Bayan bir müşteri temsilcisi çıktı ve 12 ay boyunca 44 TL geri kalan 12 Ayda Liste fiyatı üzerinden ücretlendirileceğimizi fakat istersek 1 yıl dolunca yeni bir kampanyaya geçebileceğimizi belirtti. Hat sahibi babam olduğu için onayı için telefonu babama verdim.

Onay verdi. Bu işlem akşam saatlerinde oldu. Gece eve geldiğimde net açılmıştı. Daha sonra faturamız 63 TL geldi 20 Kasımda müşteri hizmetlerini arayarak şikayette bulundum. Ses kayıtları dinlendi böyle bir şeyin olmadığı belirtildi.

Ersin Ç. 47 Okunma

Cevaplar

 • Ersin Ç.17 Aralık 2013

  sıfır hizmet sıfır kalite

 • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi03 Aralık 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ersin Ç.29 Kasım 2013

  en kısa süre ne zaman acaba ? bunun belli bir süre zarfı olması gerekmiyor mu? ya ben kampanyaya geçicem diyorum oradaki mt benım sadece iptal talebimi kapatıyor. Ne sorumsuz çalışanlarınız var

 • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi29 Kasım 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön