20 Nisan 2013

Ttnet Kampanya ve Fatura!

Ttnet ten üniversiteli kampanyasından yararlanarak 12 ay taahhütlü sınırsız internette telefon kanalıyla abone oldum. Telefon ile görüsmemizde 3 aylık tivibu ve prog ünivesiteli hizmetinin ücretsiz olduğu ancak 3 ay dolmadan kapatılması gerektiği iletildi. neyse 3 ay geçmeden tivibu ve prog aboneliğini iptal ettirmek istedim.

Prog iptali için 12 TL ücret alındığını belirttiler bende abone olurken bunun belirtilmediğini ve bunun ttnet telefon kayıtlarında olduğunu ileterek itiraz ettim. sonrasında birkaç kez daha 444 lü numaralarından görüşmelerimde bu ücretin yansıtılmayacağını belirtiler. Ancak gelen faturada gördüm ki bu ücreti yansıtmışlar. Faturamın düzeltilmesini talep ediyorum .

Erdem 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Erdem24 Nisan 2013

    En kısa sürede dönüş yaptılar 4 gün sonra. Ama aynı defalarca dinlediğim şeyleri anlatarak. Tekrar anlattım bir kontrol edip dönelim dediler ama boşuna. Ülkemizde internet konusunda tekel olmasını çok iyi kullanıyor TTnet. Alternatifim olsa kesnlikle değiştiririm. Çok kızdığım için 2 sene önce kapatım ve 2 yıl Turkcell Vınn kullandım kotalı. Çok memnundum en azından bir ücret almadan tam bilgilendirme yapıyorlardı. Sınırsız internete ihtiyacım olduğu için açtırdım. Yine hüsran. bakalım tekrar dönecekler sonuçları göreceğiz.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön