03 Eylül 2013

TTNET Kampanya Ücretlendirmesinde Hata Yapıyor!

Türk Telekom şirketine 19 temmuz 2013 tarihinde 49 tl'lık telefon ınternet bir arada kampanyasına dahil oldum. Telefon ücretlendirilmesini pakete dahil etmeyip ayrıca ücretlendirmektedir. Konuyu defaetle Türk Telekoma ilettiğim halde hala düzelmemiştir. Gereğinin yapılmasını istiyorum. Telekomün buna bir son vermesini bekliyorum.

Rahim 51 Okunma

Cevaplar

  • Rahim13 Haziran 2015

    Sonuç yok

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön