29 Ocak 2014

TTNET Kampanya Kapsamında Gönderilmesi Gereken Modem

Sayın Yetili; bir buçuk hafta önce TTNET'in telefon+internet=44 TL kampanyasına katıldık. Teyzemin evinde modem olmadığı için modemi bekliyordu. Sözleşme imzalandıktan 2 yada 3 gün sonra modem daha bize ulaşmadan kampanyanın aktif edildiğini söyleyen mesajı aldık. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini arayıp modemin henüz elimize ulaşmadığını neden kampanyayı aktifleştirdiklerini sorduk. Bir iki güne kadar servisten modemi getireceklerini bildirdiler.

Ancak üzerinden bir hafta geçti modemden iz yok ve şuanda bu kampanyadan yararlanıyor gözüküyoruz. Bu nasıl bir anlayıştır? Hizmeti başlattılar ama ortada interneti kullanacak modem yok. Bu nasıl bir ciddiyetsizliktir, modemin derhal istiyoruz.

Zeynep 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön