10 Ekim 2014

TTNET Kampanya İle İlgili Yanlış Bilgilendirdi!

Ekimin ilk haftası TTNET müşteri hizmetleri tarafından arandım yeni bir kampanya olduğu söylendi, hızımın 8 mbps den 16 mbps e 0, 90 krş farkla yükseltileceğini söylediler ben alt yapımın bunu desteklemeyeceğini söylememe rağmen karşıdaki yeni çalışmalar yapıldığını söyledi ve inanarak yeni hıza geçiş yaptım ancak her zaman ki 9 senedir TTNET le çalışıyorum yine hep aynı sorunlar, meğersem yalan söyleniyormuş. Bugün fatura geldi 54 TL ödediğim fatura 63, 75 krş olmuş ?

Sercan 180 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön