23 Aralık 2013

TTNET Kampanya Geçişleri!

2 Hafta kadar önce TTNET müşteri hizmetleri tarafından arandım. 5 tl fark ile 8 megabit olan internet hızımın 16 megabite çıkartılması teklif edildi. Ve arayan görevli bu geçişin hiçbir şekilde taahhütü olmayacağını istediğimde eski kampanyama dönebileceğimi belirtti.

Şu an internet hızım çok yavaş ve bunun sebebinin TTNET teknik servisi tarafından 16 megabite karşı alt yapı yetersizliği olma ihtimali olduğu söylendi. Eski kampanyama geçiş yapmak istediğimde ise indirim haklarımdan feragat etmem yani ceza ödemem gerektiği söylendi. Ben şu an eskisinden kat kat daha kötü bir internet hizmetine eskisinden daha fazla para ödüyorum.

Berk 36 Okunma

Cevaplar

  • Berk 23 Aralık 2013

    TTNET tarafından arandım fakat derste olduğum için açamadım ve bana mail ile dönüş yapılmış. Fakat mailde 444 0 375 numaralı çağrı merkezini arayarak bilgi alabileceğim söylenmiş sadece. Yani hiçbir açıklama yok. Ben zaten çağrı merkezindeki personel ile yaşadığım anlaşmazlık sonucu buraya şikayette bulundum. Ayrıca internet hızım hala yavaş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön