20 Ocak 2014

TTNET Kampanya Dışı Fatura Geldi!

Fiber avantaj 3 lü pakete üye oldum, olurken 49 tl olduğunu 6 lira diğer ücretler olduğunu söylediler lakin fatura 69 tl geldi, niye dediğimde konuştukça öde olan telefondan 14 tl faturaya yansıttıklarını söylediler. 20 ocak son ödeme tarihi sorunun bu tarihten önce çözülmesini faturamı olması gerektiği gibi ödemek istiyorum.

Emrah 34 Okunma

Cevaplar

  • Emrah22 Ocak 2014

    Sözleşmeyi imzalarken toplam 6.5 tl bağlantı ücretini 12 taksitte ödeyeceğimi belirttiler aylık 55.5 tl fatura ödeyeceğimi söylediler. Şimdi de 14 tl bağlantı ücreti extra aldıklarını belirtiyorlar bu tamamen yanlış bilgilendirmedir.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön