16 Ekim 2015

TTNET Kampanya Bilgi Sorunu!

TTNET'ten kampanya telefonu geldi teklifi düşüneceğimi söyledim tekrar aramalarını istedim kampanyaya dahil olacak bir insanken fikrimi değiştirdiler resmen tekrar arayacakken arama yapmadılar. Kurumsal bir firma çalışanı arayacağım diyorsa aramalıdır ben o kampanyayı çıkarlarımı zararlarımı oturup düşünüyorum karar veriyorum buna zaman ayırıyorum madem arama yapılmayacak beni hesap kitaba neden sokuyorsunuz saatlerce cazip mi değil mi diye onu inceliyorum zaman harcıyorum.

Murat 29 Okunma

Cevaplar

 • Murat04 Kasım 2015

  Kampanya indirimli internet veya farklı fiyatta farklı hızda kampanyalı tarifelerin olduğu internet bağlantıları ile ilgili iletişim kurulması gerekiyordu bir aksama var sanırım geri dönüş yapılmadı yeni bir tarife konusunda anlaşma sağlayacaktım ilginç olan TTNET bile kazanç sağlayacağı bir durum için neden dönüş yapmaz. Kampanya ve tariflerle ilgili hattıma ait yenilikler ve fiber alt yapı yenilemeleri gereği yeni hizmetin tanıtılması ve anlaşma sağlanması için ilgili birimin sorumluluğunu yerine getirip tekliflerle tarafıma ulaşmasını rica ederim.

 • Murat28 Ekim 2015

  İlk abone olduğum günden beri TTNET fiber abonesiyim zannediyorum ilginç olan böyle konuşup anlaşmamıza rağmen aylar sonra TTNET roket denemek istediğimde bundan faydalanamıyorsunuz siz fiber bağlantıya sahip değilsiniz dendi. Yani ben anlaştığımı almamışım başka bir şeyi verdiler gözü kapalı güvenmemek gerekiyormuş. Birde kampanya yapıp mevcut tarifenizi taahhüt bozulmadan hızını arttıralım dediler düşünmek için süre istedim arayacaklardı aramadılar şikayet yazdım sonra ona nazaran arayacaklardı telefonuma mesaj geldi ulaşamamışlar bana. Ne kadar yalancı insanı kandırmaya çalışan uyanık firma olmuşunuz yazıklar olsun bana sizden hizmet alıyorum ama bitsin taahhüdüm hizmetiniz almayacağım.

 • Murat22 Ekim 2015

  Mesaj geldi telefonuma arandıgımı belırten ama ulaşılmadıgıma daır. Muhtemelen bu durumu olmamış gibi göstermek için arandınız ulaşılamadınız diyorlar. Neyse hizmetim bitsin bakalım ttnetle çalışacakmıyım bir daha görüşeceğiz.

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Ekim 2015

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön