TTNET Kalitesiz Hizmet Hakkında!

Mehmet Akif T. |

TTNET'in amatör bir şekilde kullanıcılara verdiği hizmetin sadece bir muhatap'ıyım ve eminim daha niceleri var! Böylesine hatalı bir çalışma sistemi olabilir mi? Hotspot noktalarından wifi'ye tek şifre ile giriş yapan bir kullanıcıyım, daha önce sonsuz kere bu şikayetimi dile getirmeme rağmen hala bir çözüm yok, internet üzerinden 3 TL karşılığı 600 dakikalık ürün paketi satın alıyorum ama nasıl? Ücret faturama direkt yansıtılıyor ama hizmet anında verilmiyor!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teknik Servis Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Akif T.
  01 Kasım
  17:52

  Evet şuan itibari ile 15'nci saatimize giriyoruz ve hala internete baglanamiyorum, yalnız çok iyi bir durum var teselli olabilecegim o da an itibari ile müşteri hizmetleri temsilcisi ile bağlantı kurabilmis olmam, bu TTNET ile çalışıyorsanız sukurluk bir durum!

 • Mehmet Akif T.
  01 Kasım
  13:11

  -"Devam" Yakışır şekilde olmuş! Arkadaş müşteri hizmetlerini arıyorum bir operatöre bağlanmak için on hendekten atliyorum, çözüme ulassam gamda yemegeyecgim, otomatik yönlendirme var örneğin: TTNET Wi-Fi için 2'yi tuslayin diyor 2 'ye basiyorsun eksik ya da hatalı tusladiniz uyarısı aliyorsun! Tekrar dene; tekrar hata, tekrar dene tekrar hata! Anlayacağınız bu TTNET'e sakin bulasmayin! Bende en kısa surede bu dandik firmayla iliskimi kesecegim! Hizmetleri kendilerinin olsun 8-9 saat oldu hala internete baglanamiyorum teknoloji çağında hala ilkel çalışma ilkel hizmet veriyorlar! Mahallenin bakkalı kalitede bunlara on basar!