TTNET Kalitesi...

Kibar B. |

TTNET firması, internet arızasına çözüm üretmedi. İki aya yakın bir süre internet kullanamadım. Aboneliğimi kapattırdım ancak daha hızlı olduğunu söyledikleri hipernet hizmeti için kardeşimin adına başvurduk. O da bir aya yakın bir süre çalıştı daha da çalışmadı. Eyüp Alibeyköy bölgesine bakan teknik servis, "Sizin iç tesisatınızda problem var" dediler. Panodan eve kadar saf bakır cat6 kablo çektim yine internet yok. Defalarca çağrı merkezini aradım, kimse arıza için gelmiyor. Özetle kandırıldık. Bir aydır internet kullanamıyorum. Alibeyköy ekibi arızalarla ilgilenmiyor. Kolayı bulmuşlar, hemen müşterinin tesisatına atıyorlar suçu. İşte bu TTNET kalitesi. Yaklaşık 4 aydır internetsizim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teknik Servis Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Temmuz
  14:34

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 29 Temmuz
  15:44

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.