20 Mart 2013

Ttnet Kaliteli Hizmet Alamıyorum!

4 yıldır Ttnet müşterisiyim. Faturalarımı aksatmadan ödüyorum. Ancak bu süre içinde hiç kaliteli bir hizmet alamadım. Sınırsız internet kullanıyorum, faturamın sabit fiyat olması gerekiyorken her ay farklı geliyor ve giderek yükseliyor. Her ayın 5-6 günü sebepsiz kesinti yaşıyorum. Ama bu kullanamadığım günlerin ücreti faturadan düşürülmüyor.

Ayrıca sürekli müşteri hizmetlerini arıyorum, görüşme ücretlerinide ben ödüyorum. Bana 2 yıl taahhütlü bir kampanya önerdiler, kabul ettim ancak bana kesintisiz bir hizmet vermiyorlar. 8 gündür internet kesik. Ben hattımı kapatmak istediğimde ise taahhütlü olduğu için kapatma parası olarak 200 tl istiyorlar. Benim mağduriyetim neden giderilmiyor?

Leyla 14 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön