18 Kasım 2013

TTNET Kadar Müşterisini Mağdur Eden İkinci Bir Firma Yok!

Samsunda Hipernet olan internet bağlantımı İstanbul'a nakil için 6 eylülde başvuru yaptım ve 6 eylülden bu zamana kadar 2 ayı aşkın 4-5 kere şikayet kaydı oluşturmuş olmama rağmen -ki en son 30 ekimde ilk adresin yanlış olduğunu söyleyip tekrar adresi yenileyip başvurumu yenilemişlerdi-en geç 8 gün içinde bağlanacağını söylemelerine rağmen hala bağlantı gerçekleştirilmedi.

Ben bu süreçte müdürlükle de tekrar tekrar konuşmama rağmen bana en fazla şikayet kaydı oluşturulabileceği söylendi ve başka hiçbir işlem yapılmadı.

Taahhütnamem bulunduğu için iptalini de gerçekleştiremiyorum. Bu kadar müşterisini mağdur edip takibini sağlamayan bir firma görmedim. En kısa zamanda çözümlenmesini istiyorum!

Burcu 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön