TTNET Kaç Oldu Arıza Kaydı Bıraktığım?

Tuğba G. |

Kaç yıllık TTNET kullanıcısıyım fakat kaç aydır çözülmeyen arızam mevcut kaç defa kayıt bıraktım. Düzeldi deyip kapatıyorlar iki saat sonra gidiyor dakikada beş kopukluk yaşıyorum hızım yerlerde taahhüdü de yeni yapmış durumdayım bu şekilde olursa 8 yıllık aboneliğime son vereceğim kotasız pakete geçtim ama kotalı da daha güzel kullanıyordum internetimi kotasız da bir gram bile kullanım sağlayamıyorum. Arızamın giderilmesini istiyorum

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Mart
  15:38

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 10 Mart
  16:23

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.