26 Nisan 2013

Ttnet Kablomu Bağlamadılar Kurulum Yapmadılar!

Sayın Yetkili;
Daha önce ben bu konuyla ilgili aradım ama bizim yapabileceğimiz birşey yok dediler iptal etsem taahhütlü olduğu için en 250 tl alacaklarını bildirdiler. Konu ben yaklaşık 4 ay önce evime internet bağlattım ama gelen kişi sadece dışarıdan hattı verdi zaten dışarıdan olan hattımızı biliyorduk.

İçeriden bağlantı yapmadı ve daha sonra faturama da gördüğüm her ay bağlantı ücreti kestikleri Ttneti aradım yapabileceğimiz birşey yok dedi ben bu bağlantıyı yaptırmak için 30 tl verdim. Bundan dolayı gerekli yerlere şikayetimi bıraktım ve bağlantı ücretinin bizden alınmamasını bildirdim yapabilecekleri birşey yok deyip telefonu kapattılar. Ve yardımcı olmadılar.

Marziye 27 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön