15 Mayıs 2013

Ttnet İznim Olmadan İşlem Yapılması!

Ben ADSL kullanıcısıydım ve evimi taşıdım. Çağrı merkeziyle görüştüm bulunduğum adreste ADSL hizmeti verilemediğinden dolayı aynı şartlarla FİBERNET e geçişimin yapılması için başvurdum. Geçiş işlemlerim yapıldı. Yaklaşık 30 tl gelen faturam birde baktım 80 tl gelmiş.

Çağrı merkezini aradım adsl iptali yapılmış bundan dolayı cezalı olduğu belirtildi ve böyle olmaması gerektiğini belirtildi. Fibernete sıfırdan üyelik açılmış. Bununla ilgili çağrı açtırdım. Bir sonra faturadan düzenleneceği bilgisini aldım. Bir sonraki ay fatura yine 57 tl yine aradım yine aynı şey. Bir fatura daha geldi 57 tl. Yine aradım aynı şey. Çağrı merkezini defalarca aradım ve mağduriyetim giderilmedi.

Tolga 30 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön