TTNET İznim Olmadan Dondurulmuş Hattım Açılmış!!

Mustafa G. |

TTNET' in haksız yere fatura ve hattın açması. Hattımın kapanması için daha önce başvuru yapmıştım. TTNET çağrı merkezinden arayan arkadaş hattınızı donduralım diye öneride bulundu. Ben kabul etmedim karşıdaki kişi izniniz olmadan kesinlik ile açılmayacağını söyledi. Hattımı kapattıktan 6 ay sonra kendiliğinden açıldığını ve 3 aylık fatura ödemek zorunda bırakıldım. TTNET çağrı merkezini aradığımda bana mesaj yollandığını ve mesaja cevap verilmediğinden dolayı otomatik olarak açıldığını ve yapılabilecek bir şey olmadığını ve faturayı ödemediğim takdirde icra işlemine başlanacağı söylendi. Faturaları ödemek zorunda kaldım. İşimin yoğunluğundan dolayı böyle bir mesaj aldığımı hatırlamıyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa G.
  01 Ekim
  15:08

  Arama yerine neden mesaj gönderiyorsunuz. Sizin soylediginize göre mesaja cevap vermediğim için hattımın açıldığını belirtiyorsunuz. Benimde telefonum 7/24 açık arasaydiniz.

 • 01 Ekim
  14:48

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 28 Eylül
  14:27

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.