03 Şubat 2014

TTNET İzinsiz Bağlantı Aktivasyonu

Adıma kayıtlı int. hattımın taahhüdünün 30 Kasım 2013'te bitmesi üzerine hattımın kapatılması için Kadıköy Telekom müd.ne başvurdum. Hattımın kapatıldığını bildirdiler. Fakat bir kaç gün sonra TTNET aynı paket için yeni ve indirimli bir fiyat teklifi iletti. Hattımı kapattırdığımı ve istemediğimi bildirdim. Bana bu teklifin 6 ay geçerli olduğunu bu süre içerisinde olması şartıyla hattımı istediğimde aktifleştirebileceğimi bildirdiler.

Daha sonra telefonuma TTNET'ten gelen borç bilgisiyle hattımın bilgim ve talimatım olmadan, bir işgüzarlık sonucu aktifleştirildiğini öğrendim. İptal başvurumu tekrar yaptım, aynı prosedürler tekrarlandı.

Şimdi sonucu bekliyorum Acaba bu ciddiyetsizlik biter mi?

Taşkın 44 Okunma

Cevaplar

 • Taşkın 19 Ocak 2015

  Bir daha hizmet almamak üzere iki adet üyeliğimi de sonlandırdım.

 • Taşkın 19 Ocak 2015

  Tamammen kendi çıkarlarına yönelik çözümler ürettiler.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön