29 Ocak 2014

TTNET İster Yaz Formu Çalışmıyor

Öncelikle yazmadan önce bu konuyla ilgili diğer şikayetleri inceledim ve yaklaşık bir yıl kadar önceki bir tarihte, bir abonenin şikayetine rastladım. İster Yaz formunun çalışmadığı konusuna değinen aboneye TTNET yetkilisi "ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir"diye cevap yazmış. Aradan bir yıl geçmesine ve defalarca denememe rağmen "ister yaz" formu halen çalışmamaktadır.

Sanırım ilgili birim tarafından kontroller hala sürmekte (!) TTNET firmasının iletiş[email protected] adresine mail yolladım ancak bu mailin ne kadar dikkate alınacağı konusunda şüpheliyim. Sonuç olarak şunu söylemeden edemeyeceğim; bir ülkede tekel olmak böyle bir şey işte.

Mehmet 83 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 24 Şubat 2014

    ttnet firması "İster yaz formunun" belirttiğim tarihte çalışmakta olduğunu iddia ederek kendince haklılığını beyan etmiş,hatanın web browserim'den kaynaklandığı kanaatine varmıştır.Koskoca internet tekeli yalan söylemiyor ya(!)...

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön