13 Şubat 2014

TTNET İstemediğim Modeme Zoraki Olarak 144 TL Para Vermek Zorunda Kalıyorum.

8 Şubat 2014 Cumartesi günü, Müşteri Hizmetleriyle görüşüp 12 tl taksitle Fiber Modem siparişi verdim. Bana burada modem markasından söz edilmedi. 12 Şubat Çarşamba günü siparişim hakkında bilgi almak için Müşteri Hizmetlerini aradığımda,işlemimin hala bekletilmekte olduğunu ve modemin markasının Huawei Echolife HG21 olduğunu öğrendim.

Modem ismini duyduğum gibi işlemi iptal etmek yada değiştirilmesini istedim .Az çok anlıyorum bu işlerden ve bu modemin ne kadar sorunlu olduğunun farkındayım. Ama maalesef herhangi bir işlem yapılmadı. Tüketici haklarına göre aldığım ürünü deneyip daha sonra iade etme hakkım var. Ben daha ürünü almadan iptal edemiyorum. Sorunum çözülmezse şikayetimi BTK'ya ileteceğim.

Mürsel 78 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön