TTNET İsteksiz Kasıtlı Davranış!

Saffet Y. |

Sürekli hat kopması yüzünden doğal olarak müşteri hizmetlerini aradım. Çıkan bayan standart her zaman ki aç kapa işlemleri yaptırdıktan sonra hat geldi. Ben sürekli aynı şey santralden mi kaynaklanıyor dediğimde isteksiz ne dediği anlaşılmayan konuşmasına sinirlendim. Hat geldikten hemen sonra kasıtlı bir şekilde kesildiğine, müşteri temsilcinin davranışından dolayı kesin eminim.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Saffet Y.
  01 Ağustos
  16:08

  TTNET i şikayet ederek bir yere varmak tamamen anlamsız bir iş, çünkü tekel bir servis sağlayıcı her zaman haklı çıkartır kendini. Bu yüzden abonesi olduğunuz bölgede başka bir altyapısı olan servis sağlayıcı var ise mutlaka onu tercih edin.

 • 31 Temmuz
  17:07

  Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 29 Temmuz
  14:42

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.