20 Eylül 2014

TTNET İstek Dışında Taahhütname!

Geçen yıl telefon ve internet hattımı yeni adresime taşımak için Kahramanmaraş Arslan Türk Telekom şubesinde işlemlerimi gerçekleştirirken görevlinin hatırlatmasıyla 8 aylık %50 indirimli tarifeye geçiş yaptık. Fakat bu tarifenin 2 yıllık taahhütü bulunduğu bilgisi verilmeden ve herhangi bir evrağa imzamın bulunmamasına rağmen taahhüt işlemi gerçekleştirilmiş.

Taahhütte bulunduğu iki gün önce öğrenip iptal işlemini gerçekleştirmek için müşteri hizmetlerini aradığımda evraklarda imzamın bulunduğunu iptal edersem indirimlerin tekrar ödenmesi gerektiği söylendi. Evrakların tarafıma gönderilmesini istediğim halde talebim geri çevrildi. İmzalı evrağımın tarafıma gönderilmesini istiyorum.

Ahmet 109 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön