20 Nisan 2013

Ttnet İstek Dışı Tarife Değişikliği Ve Fazla Faturalar!

İsteğim dışında NET6 (33 TL) paketinden Netlimitsiz tarifesine geçirildim ve faturam 66.25 TL geldi. İtirazım sonucunda faturam 36.50 olarak düzeltildi. Fakat bir sonraki ay faturam 46.50 TL geldi. Yine müşteri hizmetlerini arayıp şikayette bulundum. Tarife değişikliği gerekçesiyle kısmi aylık erişim ücreti yansıtıldığını söylediler ama bu tarife değişiklikleri benim isteğim dışında olduğunu söylememe rağmen tarihler vererek tarifemi değiştirmekte geciktiğimi bu nedenle yansıtıldığını söylediler ve herhangi bir şey yapamayacaklarını söylediler.

Özkan 55 Okunma

Cevaplar

  • Özkan 22 Nisan 2013

    Bilgilendirme yapıldığını zaten şikayetimde belirtmiştim. Önemli olan bilgilendirme değil probleme çözüm üretmedir. Ama TTNet herhangi bir çözüm üretmeden şu tarihte bunu yapmışsınız diyerek bilgi veriyor. Yapılması gereken TTNet bir hata yaparak bilgim ve isteğim dışında tarife değişikliği yapmıştır ve yeniden eski tarifeme geçtiğim için kısmı aylık erişim ücreti talep etmiştir. Bu tamamen bir hukuksuzluktur. Bu durumda tek çare mahkeme kanalıyla hakkımı aramak olacaktır.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından 17.04.2013 tarihinde bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön