04 Ekim 2013

TTNET İstanbul'un Göbeğinde Hizmet Alamıyorum!

Üsküdar da bir TTNET bayisine 'üniversiteli kampanyalı ADSL internet' başvurusu yaptım. Ancak başvurum yapılamadı bile. Ekranda başvuru yaparken sadece FİBER seçeneği seçilebiliyor, ama Üsküdar'ın fiber altyapısı henüz oturmuş değil. ADSL de bağlayamıyorlar, sistem Üsküdar'da fiber var zannettiği için!

2013 Türkiye'sinde İstanbul'un göbeğinde Üsküdar'da hizmet alamıyorum! Bayilik sorunu çözüp bana geri dönüş yapacağını söylüyor, yapmıyor. Aradığım müşteri hizmetleri 'en kısa sürede, en kısa sürede' deyip duruyor, ama çözüm yok! TTNET bence Türkiye'deki en problemli şirket. İnterneti açarken de kaparken de kullanırken de yani her 3 fazla da müşterisine en fazla problem yaşatan şirket, alkışlar TTNET'e.

Mehmet 149 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet 22 Ekim 2013

  Merhabalar, TTNETLE yaşadığım yeni bir problemle tekrar karşınızdayım. Mevcut sorun çözüldükten sonra 2 hafta geçti. 1 haftası bayram olduğunu düşünürsek bir haftadır evime gelip bir internetimi bağlayamadılar. Müşteri hizmetleri tam 3 kez aradı kaydımı oluşturdu, ama hala gelen giden yok. Bugün müşteri hizmetlerini aradım, dalga geçer gibi 4.ye kaydımı oluşturdular. Bayiliğe gidip sorunumdan bahsettim, elime santral numaralarını tutuşturdu, telefonu açan yok. Yani ben totalde 1 aydır istanbulun göbeğinde evime internet bağlatamıyorum. Tebrikler emeği geçen herkese.

 • Mehmet 10 Ekim 2013

  Başvuralı 2 hafta olacak, başvuru yaptığım bayiye defalarca gittim, defalarca müşteri hizmetlerini aradım, TTnet üsküdar bölge müdürlüğüne bile gittim, ama hala bir geri dönüş yok. Tek söylenen 'en kısa sürede, en kısa sürede'.

 • Mehmet 08 Ekim 2013

  Telefonda ve internette müşteri hizmetlerinin geçiştirici, otomatiğe bağlamış ve standardize cevaplarını saymazsam bugün Üsküdar Bölge Müdürlüğü Şikayet Bölümündeki Banu Hanım TTNETden hiç alışkın olmadığımız bir güleryüz ve sevecenlikle yardım etmek için gerçekten çabaladı. En azından bugün yüz yüze aldığım destekten memnun kaldım. Bunun için teşekkür ederim. Lakin sorunum bugün de çözülemedi ve planlama bölümüne aktarıldı. İnternete başvuralı şimdiden 1 haftayı geçti bakalım ne kadar daha bekleyeceğim.

 • Türk Telekom Temsilcisi08 Ekim 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Ekim 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön