22 Eylül 2014

TTNET İstanbul'un Bir Semtinde Bir Aydır İnternet Yok Fatura Gönderiyorlar!

İkamet ettiğim İstanbul Esenyurt ilçesinde 1 aydır Türk Telekom internet hizmeti veremiyor. Sadece ben değil semtin neredeyse tamamında aynı sıkıntı var. Aradığımızda altyapı çalışmasından kaynaklı bir sorun olduğunu söylüyorlar. Yıl 2014 siber teknoloji dünyasında İstanbul'un göbeğinde TTNET gibi bir firma 1 ay internet hizmeti veremiyor.

1 aydır hizmet vermeyen TTNET firması hiç kullanmadığımız internet için bize sıkılmadan internet faturası gönderebiliyor. Şayet fatura gelirse kurumu mahkemeye vereceğimi belirtmek istiyorum. Hiç almadığım bir hizmet için bana ve diğerlerine kesinlikle fatura göndermeyin, gönderemezsiniz. Bu durumu etik bulmuyorum. Bu konuda bilgilendirilmek istiyorum.

Mehmet 91 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön