06 Ocak 2014

TTNET İstanbul'da İnterneti Bağlayamadı!

TTnet abonesiyim. Yeni bir ev aldım ve buraya da TTnet yalın internet bağlaması için başvuruda bulundum. Adre İst. Bahçelivler Şirinevler Mah. Dolunay Sok. No:** Başvuru yaptım ankastre sorunu diye başvurum iptal edildi. Elektrikçi çağırıp ankastreyi ve daireye gelen hattımı konrol ettirdim hiçbir sorun yok. Daha sonra TTnet ile yaptığım görüşme ile sorunun TTnet'ten kaynaklanmadığı bu adrese internet bağlantısı yapabilmeniz için Türk Telekom bayilerine gidip başvurmanız gerekmekte dediler.

Türk Telekom Bahçelievler bayiliğine gidip başvuru yapmama rağmen aldığım cevap biz size döneceğiz oldu.15 gündür dönen olmadı. Yani telefonsuz internet hikaye. Telefon olasaydı şimdiye kadar bağlantı yapılmıştı.

Zeki 50 Okunma

Cevaplar

  • Zeki08 Temmuz 2014

    Sorunumu eski aderesimdeki telefonu taşıtarak çözdüm. Yenı hat bağlatamadım bi türlü. İstanbulun göbeğine adamlar hat bağlayamadı.Bi de küstah gibi bizi arayın diyorlar.Firmların çağrı numarasını yazıp sorun devam ediyorsa yazması insanlar ile dalga geçmek. O numaradan sorunumuzu çözseydik buraya yazmazdık.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön