21 Eylül 2013

TTNET İSS Geçişini Kabul Etmeyip Borç Yazmaya Devam Ediyor!

26.04.2013'te TTNET'ten D-Smart Net'e geçiş başvurusu yaptım. D-Smart yetkilileri İSS geçiş formunu yanlış doldurduğumu belirti ve 28.04.2013'te formu yetkililerle doldurup tekrar gönderimi gerçekleştirdim.

TTNET'in yine formda yer alan servis sağlayıcı kısmına 'TTNET' yerine 'TTNET A.Ş' yazdığım için geçişi onaylamadığını Haziranda öğrenmiş bulunmaktayım. Hazirandan bu yana D-Smart Net ile görüşmelerim sonucunda bir türlü çözüme ulaşamamış durumdayım.

Bu süreçte hem TTNET hem de D-Smart Net fatura yazmaya devam etmektedirler ve bugün itibari ile TTNET 199 TL borcumun olduğunu ve 30 Eylüle kadar ödemezsem bir de cezai işlem uygulayacaklarını söylemektedirler. Haksız kazanç elde etmenin diğer adı...

Özgür 137 Okunma

Cevaplar

 • Özgür26 Eylül 2013

  Telefonda sonuç ile ilgili nasıl gelişme sağlayacağımı sorduğumda buraya yazdığım takdirde müşteri hizmetlerinin takip edeceğini belirtmelerine rağmen 2 gündür hiçbir şekilde dönüş sağlanmadı.

 • Özgür26 Eylül 2013

  Yazılı olarak hiçbir sonuç vermiyorlar, sorunu yine karşı firmaya atıyorlar. Arada sıkışıp kalıyorsunuz...

 • Özgür24 Eylül 2013

  Dsmartnet ile yaptığım görüşmede sistemde İSS formlarının bulunduğunu ve 28.04.2013 tarihinde "TTnet A.Ş." yazdığı için iptal edildiği ibaresinin yer aldığını özellikle vurguluyorlar ve hattım her iki taraftan da açık olduğu için iki firmadan tarafından da mağdur durumdayım. Hat iptali için Dsmardtnet de cezai işlem uygulayacağını belirtiyor. Dsamartnetin sisteminde var olan evraklar sizde niye gözükmüyor?

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Özgür21 Eylül 2013

  Haziran ayında size yukarıda bahsetmiş olduğunuz kanallardan ulaştığımda sorunu dsmart.net ile çözmem gerektiğini vurgulamıştınız. Hiç de yardımcı olur bir yanınız yoktu ve İSS geçiş formunun kabul edilmeme sebebi gülünmeyecek gibi değildi. TTnet yerine TTnet A.Ş. yazdığım için kabul edilmediğini belirtmişsiniz. TTnet sitesinde hakkında bölümünde ise yazan; "TTNET Anonim Şirketi".. Neye istinaden kabul edilmiyor İSS geçiş formum ve 4 aylık fatura geçmeye devam ediyor?

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön