25 Şubat 2014

TTNET Israrla Her Gün Arıyor!

3 günde bir aramaya devam ediyorlar. Türkçe'den anlamıyorlar sanırım. Arama TTnet aramak istemediğimi bu kadar basit söyledim sana. Aramaya devam eder ise adli yollara başvuracağım. Başka çare kalmadı.

Eren 72 Okunma

Cevaplar

  • Eren05 Mart 2014

    ttnet, 444 0 375 nolu telefonun aramaya devam ediyor...!!! Her ne satıyorsan almayacağım..!!! Bir de aranma listeden numaranızı çıkarttık geyiğine hiç girmeyelim 2 defa çıkarttığını söyledin, yalan atıyon..!!! Çıkarmıyorsun.. 4 aydır ısrarla arıyor...

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön