12 Ağustos 2015

TTNET Israrla Haksız Faturalandırma!

Eşim üzerine olan aboneliğimiz için Haziran ayında TTNET in teklifi üzerine 2 yıllık taahhüt vererek aylık 59 TL'den fibernet ve TTNET alo üyeliğine devam ettik. Temmuz ayında hatalı olarak 69 TL fatura gönderdiler. İtirazımız üzerine ve defalarca telefonla takibimiz üzerine hatalarını kabul ederek fazla tahsil edilen miktarın bir sonraki faturamızda düşüleceğini belirttiler. Ancak Ağustos ayı faturamız 83 TL olarak geldi. Gerek arayarak gerek ofislerine giderek çözüm bulmaya çalışsak da kampanyanın sisteme tanımlanmaması nedeniyle böyle bir hatanın olduğunu ifade ediyorlar. Kendi hatalarını niye müşterilerine fatura ediyorlar? Mecbur muyuz hataları için mesaimizi harcamaya?

Dost 443 Okunma

Cevaplar

  • Dost08 Eylül 2015

    TTNET tarafından yapılan aramada sistemsel bir sorun yaşadıklarını ve en kısa sürede düzeltmeye çalıştıklarını bildirdiler, ama aramalarından 2 gün sonra Ağustos ayı faturasını yine taahhüde aykırı olarak 93 TL gönderdiler, üstelik düzeltme yapılmadığı için ödemediğim fatura için de ceza faizi işlemişler. Bir yandan hatamız var düzeltmeye çalışıyoruz diyorlar bir yandan da haksız bir şekilde paramızı almaya çalışıyorlar. Sonuç olarak 3. ayına giren şikayatimiz hala çözümsüz.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön