10 Temmuz 2013

TTNET İşleme Konulmayan Abonelik!

29/06/2013 tarihinde oturduğum sitede talep toplayan TTNET yetkili aracılığı ile İnternet, Tivibu ve telefon hattı için başvuru da bulundum. İnternet'i bağlamak için gelen santral elemanları ınternet santralını (benim internet santralımı) başka bir daireye bağlamıştır almış olduğum paket açılmış olmasına rağmen internetten faydalanamıyorum.

Sorunu çözmek için santral elemanları mobil tele, mobil tel çalışanları ise santral elemanlarına yönlendirerek çözüm üretmekten kaçınıyorlar. Sorunun biran önce çözülmesini ve ihmali olan çalışanlar hakkında işlem yapılmasını rica ediyorum. En kısa zamanda işlemim yapılmazsa aksi durumda firmanızla iletişimimi kesip başka firmalara yönlenmek durumunda kalacağım.

İlknur 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön