13 Mayıs 2015

TTNET İskenderun Fiber Altyapı!

Artık yeter. Türk Telekom'dan şikayetçiyim. Sırf reklam yapmak için gitsinler köylere kasabalara fiber net çeksinler, sonrada ''fiber altyapı tüm ülkeye yayıldı'' desinler.Koca İskenderun'da fiber altyapı yok!

Sırf reklam yapmak için köylere fibernet çekmeye gerek yok, Türk Telekom! Zaten çekseniz bile sanki oradaki köylüler fiber hızlı internetle Youtube.com'da Facebook' ta falan sörf yapacaklar! (İnternet paketim 16 Mbps limitsiz. İnternet hızımın ortalama 1900 KB olması gerekirken 1000-800 civarında)

Ahmet 652 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2015

    13.05.2015 tarihinde yapılan aramalarda müşterimize ulaşılamamıştır. SMS ve e-mail ile bilgilendirme sağlanmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön