13 Mayıs 2013

Ttnet İşim Yanlış Yapıldı!

24.04.2013 tarihinde arkadaşımla birlikte Nisan ayı internet faturamı yatırmaya gittim, 67 küsür lira. S***** O. adlı gişe görevlisine ödememi yaptım, bana 54 TL 25 kuruş internet borcu olduğunu söyledi. Neyse ödedim, eve geldiğimde 67 TL min hala ödenmemiş olduğunu fark ettim.

Birkaç gün sonra Türk Telekom bayisine gittiğimde onun ADSL değil telefon faturası olarak ödendiğini öğrendim. S***** O. adlı bayana gittiğimde kendisinin böyle birşey yapmadığını söyledi. Çok kızgındım çünkü telefonumuz kredi kartlarına bağlı, ödememe gerek yoktu. 52,25 TL'lik ücreti babam Ttnet hizmetine giderek halletti fakat maalesef 67 liramız hala ödenmemiş!

Eftal 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön