25 Mart 2013

Ttnet İşgüzar Bayinin İmza Taklidi!

2012'nin ekim ayında Ttnet tam isabet kampanyasına abone olmak için mahallemdeki Ttnet bayisine başvurdum fakat mahallemdeki bayi imzamı taklit ederek beni iki ay bedava 24 ay taahhütlü kampanyaya dahil etmiş. Sorunun çözümü için defalarca Ttnet müşteri hizmetlerine şikayet kaydı açtım. Sonunda belgeleri görmem için merkez binasına gitmemi istediler. Orada imzanın taklit olduğu anlaşıldı ve tekrar şikayet kaydı açıldı.

Müşteri hizmetlerini aradığımda şikayet kaydımı göremediklerini yine merkeze gitmem gerektiğini belirttiler şu an itibariyle tam 5 aydır bu sorunu çözmek için uğraşıyorum. Sanırım 5-10 ay daha uğraşmam gerekecek. Çözmek isteyene çözüm basit ama firma çok yetersiz..

İhsan 75 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön