10 Mayıs 2013

Ttnet İptalden Aylar Sonra 7 Fatura Birden Geldi!

Bundan yaklaşık bir sene önce, Ttnet den yalın internet kullanmaya başladım. Ben ilçeden ayrılmak zorunda kaldım arkadaşlar faturaları ödememiş. Bana posta geldi, bende tamam dedim. İptal ettirdim 500 liraya yakın para ödedim ve iptal sağlandı. Ben hizmet almadım Şimdi kaç ay sonra bu 7 fatura ücreti olan 697 tl nedir. Birde neden 7 fatura bekliyorsunuz. Digiturk, Dsmart ve uydunetten hizmet alıyorum bir tane sorun yaşamadım. Nasıl bir firmasınız. Sizden kurtulmak bu kadar zor mu?

Necati 34 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön