05 Eylül 2013

TTNET İptalden 3 Sene Sonra Çıkarılan Borç!

30.03.2011 de iptal ettirdiğim hesap için faizler hariç 64,94 tl borcum olduğunu ve ödemezsem icraya vereceğinizi belirten bir mektup göndermişsiniz. Şu sorularımı mantıklı cevaplar istiyorum

1-Hesabı kapatırken neden ödenmemiş borcum olduğunu söylemediniz?
2-Borcu olan bir abonenin hesabını,borcu tahsil etmeden neden kapattınız?
3-Bu borcu bana hatırlatmak için neden 30 ay-yazıyla otuz ay beklediniz?
4-Önceki hesabımdan kalan borcu tahsil etmeden neden yeni bir hesap açtınız(ki halen sizin abonenizim maalesef.

Daha soru çok ama karakter bitti. Bu borcu ödeyeceğim ama şu an kullandığım 3 adet telefon ve 1 ADSL hattını iptal ettirdikten sonra hakkımı adli mercilerde sonuna kadar arayacağım.

Nurettin 23 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Nurettin 09 Eylül 2013

    ttnet, sadece daha önce mektupla yaptığı bildirimi sözel olarak yeniden ifade etti...sorunun çözümüne dair en ufak bir şey yapmadı tam bir ''ben yaptım oldu mantığı'' ile hareket etti... bundan sonra kendileri bilirler... 3 adet sabit hattımı ve 1 adet ADSL hattımı iptal ettirip bir daha TTnet ve TETEKOM'un önünden bile geçmeyeceğim...

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön