17 Nisan 2014

TTNET İptal Süreci ve Kampanya Çıkışı!

27.04.2014 tarihinde ayda 49,90 TL ile üçlü pakete üye oldum. Şu an sadece İnternet için bana özel 63 TL önerildi. Kabul etmediğimi ve çıkış işlemleri hakkında bilgi talep ettiğimde tarafıma dönüş yapılacağı aktarılmasına rağmen 3 gün boyunca dönüş yapılmadı.

Ben aradığımda 13314 sicil numaralı kişi eğer kampanya bitiş tarihinde arayıp aboneliğimi iptal ettirmezsem aboneliğin devam edeceğini aktardı. 27 Nisan tarihinden sonra hizmet almak istemiyorum bu tarihi takip etmek hizmet aldığım firmanın sorumluluğudur. Yapılan işlem haksız kazancın devamını sağlamaya yönelik bir harekettir. TTNET A.Ş ye yakışmayan personeller yüzünden iptal edeceğim.

Ata 79 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön