21 Mart 2013

Ttnet İptal Sonrası İcraya Verilmişim!

Ttnet Büyük bir kurum olarak görüyordum ta ki bu zamana kadar. Aralık 2012 de kapattırdığım internetimin kapandıktan sonra gelen ve benim haberim olmayan son 2 aylık faturası için arabamın hacize verildiği Ttnet in konuyla ilgili olarak beni bilgilendirmediği, hukuk bürosundan bana tebligat yapılmadığı ve benim bu işi araç sorgu yaparken internet gördüğümde çok şaşırdığımı anlatmak istedim. Yaklaşık 10 senedir Ttnet kullanıyordum ama bu vakitten sonra kimseye ttnet tavsiye etmiyorum. Hukuk bürosu 318 lira borç çıkartmış ama ben işin parasında değilim sadece ortada bir haksızlık olduğunu düşünüyorum.

Yakup 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön