14 Mayıs 2014

TTNET İptal Sonrası Gelen Fatura.

Şikayet No : 2327**2 olan daha öncede hakkında metin yazdığım 30/09/2013 tarihinden beri iptal işlemi süren TTNET İnternet hattım Mart ayında iptal edildi. Fakat iptal sonrası bir fatura daha aldım. Bu faturayı ödemediğim takdirde yasal takip işlem başlatılacağı yazılmış.Tekrar TTNET bayiye gidip dilekçe verdim ve sürecin biteceğini,diğer düşümü yapılan faturalar gibi bu son faturanın da düşüleceğini söylediler.

Gerçekten TTNET müşteri hizmetleri destek kısmı çok yavaş ve hiçbir sorunu çözüme ulaştıramıyor. Bu süreç esnasında TTNET şubeye 6.kez gittim. Buradan çözüme ulaşamazsam yıpranma payım da dahil ilgili kurumlara başvuracağım. TTNET Hukuk Hizmetleri dahil olmak üzere; Bilgilerinize sunarım.

Özge 157 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön