27 Ocak 2014

TTNET İptal İşlemini Yerine Getirmeyip Fatura Çıkarmış

Türk Telekom müşteri hizmetlerine bizzat gidip telefon+internet+Tivibu üyeliklerimim iptal ettirmek için gittiğimde bana verilen formu doldurup işlem yaptılar. 9. ay itibariyle internetim ve Tivibu'm iptal edildi fakat sonradan fark ettiğim telefonumun iptal edilmediği gibi şu an benim bildiğim 2 adet belki de daha fazla faturamın ödenmediğinin mesajını aldım.

İptale dair formun bir nüshası elimde mevcut buradan sizlerin aracılığınızla Türk Telekom'a sesleniyorum mağduriyetimin giderilmesi adına tarafıma ivedilikle dönüş sağlanması adına gerekli işlemlerin yapılmasını arz ederim. Telefonum 053324**.

Süleyman 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön