TTNET İptal İşlemim Gerçekleşmedi.

Çağrı K. |

İnternet nakil talebinde bulunduğum TTNET ve Türk Telekom yetkilileri alt yapının yetersiz olması nedeniyle nakil işlemini gerçekleştirememiştir. İnternet aboneliğimin iptali içine defalarca müşteri hizmetleri ile görüşmeme rağmen ve en son Sinop merkez Türk Telekom yetkilileri ile yaptığım başvuru sonuçlanmamıştır.

Bugün yaptığım telefon görüşmesiyle de iptal başvursunun olmadığı bilgisi verilmiştir. Kendilerinden kaynaklı bu durumunun iptal süreci beni ilgilendirmez, kendi içince çözmeleri gerekirken beni hem mağdur konumuna hem de işin sorunu benmişim gibi beni sürekli bir takiple meşgul etmektedirler. İnternet iptalimin ve şubat ayında kullandığım gün kadar fatura düzenlenmesini talep ederim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Mart
  14:42

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 28 Şubat
  10:53

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.