Erdi K. Teşekkür Mesajı

Geri dönüş ve ilginiz için teşekkürler.

TTNET İptal İşlemi Sorunu!

Erdi K. |

Yeni adrese taşındım ve bana çok iyi bir alt yapıya sahip olup pişman olmayacak vaat edilmişti. Ben de buna nispet tekrar TTNET müşterisi olup bana hızı keşfet denilen bir tarife sunuldu ben de bunu kabul ettim. İlk ay çok iyi bir hiza hizmete şahit oldum ve şaşırmıştım da ki 2. aydan sonra internet de haftalık kesintiler gerçekleşti ve bunla da kalmadı internet hızım yerlerde resmen hız ölçümlerimde 5 ve 7 Mbps arası bu ilk ay 22 ve 24 Mbps iken bu kadar düşüş ve haftalık kesintiler artık bana verilen vaatlerin yalan çıkması sebebiyle kullanamadığım günlerin para iadesini talep edilip eğer sorunum çözülmeyecekse TTNET ile aramdaki sözleşmenin iptalini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdi K.
  13 Şubat
  13:27

  Geri dönüş ve ilginiz için teşekkürler.

 • 01 Ekim
  14:47

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 29 Eylül
  12:48

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.