13 Ekim 2015

TTNET İptal Ettirdiğim Hattım Dondurulmuş!!

16/09/2014 tarihinde iptal ettirmek için Türk Telekom bayisine gittim. Tivibu cihazımı teslim ettim, gerekli belgeleri doldurdum ve imzaladım. Hattımın kapatıldığını söylediler, birkaç gün sonra TTNET çağrı merkezinden telefon aldım. Emin değilim üzerinden çok zaman geçtiği için ancak hattımın kapatılmadan önce dondurulması gerektiğine inandırıldım. Üzerinden hayli zaman geçtikten sonra İş Bankası hesabıma bir gün blok koyuldu ve bende direk bunu yapsa yapsa TTNET yapar dedim ve hemen üyeliğime giriş yaptım ve 5 tane ödenmemiş fatura ile karşılaştım. Müşteri hizmetlerini aradığımda konuşmayı tekrar dinledikleri ve benim haksız olduğumu söylediler. Elimde iptal kağıtları hala duruyor.

Burhan 29 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ekim 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Burhan12 Ekim 2015

    Faturalandırma nasıl işliyor 2 tane ödenmeden sonra hat hizmete kapatılmıyor mu? Önce bunu bilmek istiyorum. Daha sonra bana ulaşılmadan nasıl hattım hizmete tekrar açılabiliyor?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön