09 Ocak 2015

TTNET İptal Ettirdiğim Hattı Tekrar Aktifleştirmiş.

TTNET'in İnternet fiyatımı arttırması nedeniyle 17.01.2014 tarihinde Sincan Telekom müdürlüğüne giderek İnternet aboneliğimi iptal ettirdim. Aradan birkaç gün geçtikten sonra 444 0 375 numaralı hat tarafından çağrı bombardımanına tutuldum, arayan müşteri hizmetleri yetkilisi verdiğim karardan caymam için için ısrar etti ancak ben kararımdan vazgeçmeyeceğimi kendilerine her aramalarında ilettim.

En sonunda aramaktan vazgeçtiler. Tüm bunlara rağmen bugün tarafıma e-posta yoluyla İnternet kullanım faturası göndermişler. Sözde ben tekrar aktifleştirdim, ben o adresten taşınalı 6 ay, İnternet'i iptal ettireli 12 ay oldu desem de nafile.

İbrahim 93 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • İbrahim10 Ocak 2015

    Bu sabah müşteri hizmetleri aradı ama sonuç değişmedi sözde ben iptali kaldırmışım. Sorduğum hiçbir soruya cevap verilmedi, sadece hazır metin dikte edilmeye çalışıldı ve halen açtıkları hattı kapattıramadım. Bu mesajı görenlere sesleniyorum, TTNET'ten uzak durun. Yoksa benim gibi mağdur olursunuz.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön